יוגה במדבר

קבוצת יוגה במדבר

רוצים את החיים במלוא העוצמה בצורה יוצאת דופן? פריצה מתגברת בישראל היא יוגה במדבר. נספר לכם על חוויות היוגה במדבר ולמה כל כך הרבה אנשים מעריצים אותה. יש ליוגה במדבר משמעות עמוקה יותר מפעילות רגילה. זה לא רק שיעור יוגה כרגיל, זה חוייה. יוציאו ממעגל הכלל ותשורת היום-יום, יוגה במדבר מאפשרת לנו לחולל קשר עמוק עם עצמנו, עם הטבע, ועם הרוח. כשאתה עושה יוגה במדבר, אתה פותח דלת להבנה מעמיקה יותר של הגוף והנפש שלך. תחושת הבידוד במדבר לוקחת אותך למצב של שקט ורוגע, מאפשרת לך להיות עם אתמול, היום ומחר.

קבוצת יוגה במדבר

3 נקודות על יוגה במדבר

 • יוגה במדבר מאפשרת להתחבר לעצמך, לטבע ולרוח.
 • רוגע ושלווה מובילים לחיים רגועים יותר.
 • חוויית האוכל במדבר היא חלק בלתי נפרד מהחוויה המוחלטת של יוגה במדבר.

Retreat עומק ~ יוגה ומינדפולנס בלב המדבר

אתה מחפש מקום ספיישל להתנתק מהמרוץ היומיומי ולחדש את רוחך וגוף? ריטריט עומק יוגה ומינדפולנס בלב המדבר הוא לך. בין הנמצאים בריטריט יחד עם מורי היוגה המוערכים בישראל, תוכלו להתנסות בסדנאות יוגה מעניינות המשלבות תרגולי נשימה ותנועה, וליהנות מסדנאות אסנות מתקדמות ומיינדפולנס. כל בוקר, תוכל גם לשקם ולחדד את המוח עם סדנת מדיטציה בפתיחת היום. אבן הדרך לביטחון עצמי, שלווה פנימית ואיזון מוח-גוף ממתינה לך בריטריט זה.

שיתוף פעולה עם מורי היוגה המובילים

בריטריט זה יובילו לך סדנאות עם סוגי יוגה מובחרות ומגוונות, בהנחיית מורי היוגה המוערכים בארץ. תוכל ליהנות מתרגולי יוגה מלאים נשימה ותנועה שיעזרו לך לשחרר מתחים, לחזק את הגוף ולהרגיש מאוזן וטוב יותר. סדנאות אסנות מתקדמות ומיינדפולנס שתגרמו לך להתעמק ולחקור תחושות ומחשבות, ותאפשרו לך להתנתק מהרעש החיצוני ולהתרכז במקום מיוחד של פנימיות.

 1. תרגולי יוגה מלאים נשימה ותנועה
 2. סדנאות אסנות מתקדמות ומיינדפולנס
 3. אפשרות למדיטציה בפתיחת היום

ריטריט יוגה במדבר

אם אתם מתעניינים בעולם הציור ורוצים לחקור ולהתמקצע בו באווירה של רוגע ושלווה בלב המדבר, אנחנו ממליצים לכם להשתתף בריטריט יוגה הריטריט כולל ימי פעילות מלאים הממוקדים בתחום תרגול הדרכת יוגה למתחילים או למתקדמים.

במהלך הריטריט תוכלו ליהנות מסדנאות ייחודיות בהן תקבלו הדרכה אישית. תוך הדרכה מקצועית ויחידנית, תוכלו לפתח את הכישורים שלכם ולחוות תהליך מרתק ומעורר השראה.

הריטריט מתקיים במקום המדהים של ריטריט יוגה-ויפסאנה במדבר, הממוקם בתוך המדבר הנגב היפהפה. תוכלו ליהנות מהחוויה הייחודית של המדבר ולחשוב בפניכם את השקט הדרוש לתהליכי היצירה. השקט והנוף הטבעי יסייעו לכם להתרכז ולהתבונן ביצירותיכם בסביבה פורה ביותר.

בסיום הריטריט, תוכלו לצאת עם כלים שרכשתם השהייה במדבר אז תתכוננו להכיר את המדבר בצורה חדשה.

ריטריט יוגה ויפסאנה בשתיקה במדבר

בריטריט היוגה-ויפסאנה בשתיקה, אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בחוויה מופלאה של יוגה וויפסאנה בלב המדבר. מורים מובילים בתחום, ידריכו אותכם בתרגול ולימוד של השיטות הנלמדות.

השתתפות בריטריט זה תאפשר לכם להתרגל באווירה של רוגע ושקט, במוקד טבעי ונוף מדברי סוחף. תרגול היוגה וויפסאנה בשתיקה באמצעות שמירה על שקט הפה והנפש תאפשר לכם לקחת חלק באימון מעניין ועמוק, המתמקד בקשב ובמקודד בתודעה.

בריטריט היוגה-ויפסאנה בשתיקה ניתן למצוא את ההרפיה העמוקה במדבר הישראלי. אנו מזמינים אתכם לגלות את החן והרוגע של המדבר הקסום.

תכנית הריטריט כוללת שלושה ימים של תרגול יוגה וויפסאנה בשתיקה, שיעורים מודרכים של יוגה, מדיטציה והרפיה. מלבד זאת, תוכלו ליהנות מהסביבה הייחודית של המדבר, טבע עוצר נשימה ושקט אותנטי, ולטעום מאוכל בריא ומזין שמשלב מגוון רחב של תבלינים ומרכיבים טריים.

ריטריט יוגה-ויפסאנה בשתיקה

אימון ולימוד יוגה במדבר באווירה של קסם

מגייסי החוויה אמנם מגיעים מעולם האימון והלימוד המקצועי, אך בריטריט זה פותחים את ליבם ואת אנרגיותיהם הפנימיות, טביעתם בעניין התודעה. כל מי שרוצה לגלות את חוכמת השתיקה יכול להצטרף אלינו ולחוות את התהליך העוצר נשימה בצורה אינטימית ואישית, במהלך שלושה ימים של מדיטציה, תרגול יוגה וויפסאנה בשתיקה ותמיכה מצוות המדריכים.

ההשתתפות בריטריט יוגה-ויפסאנה בשתיקה היא חוויה מתקנת ומאתגרת, בעלת השפעה חיובית המסייעת לפתח, להתפתח ולהתעשר בחוויה מוחלטת. גם אתם תוכלו להשגיח על הרוח שלכם ולקבל כלים לשיפור התמיכה והמינהל בשתיקה.

קישורי יוגה מומלצים באתר >>

לילות יוגה במדבר

עם הגעת השנה החדשה, מצפים רבים מאיתנו להחיל את החוש החדש במראה הבית והבנת הרוח. למה לא לחבר לזאת חוויה מיוחדת בצורה הטובה ביותר?

תוכלו ליהנות מלילה מיוחד שבו נזכה לחוות את מגוון רחב של פעילויות רוחניות, לעטוף בטוהר ורוגע ולחקוק את התכנים שנשארים איתנו אל השנה העדינה שלפנינו.

במסגרת הסדנה המודרכת, שטף השקיעה ימשך לאירוע עד קירוב לב ההבנה המסוימת הזו מקור חי ומרגש של אור האדם בתוכו.

יוגה במדבר בקבוצות זה פשוט כייף

סדנת יוגה במדבר היא הזדמנות ייחודית לשמוע את קול הנפש שלך בסביבה מרהיבה ושקטה. בהנחייתם של מדריכי יוגה , אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו למסע מרגש ומפתיע בדרך שבה מדבר הנגב מעניק.

תחילה, אנחנו קופצים לפעילות בוקר של תרגולי יוגה באוויר הפתוח. יחד נשתף בפרקטיקת תנועה ברגעים נהדרים כששמש הזריחה עולה מעבר לגבעות.

אחרי פרקטיקת היוגה, נעשה טיול רגלי באזור המדבר המרהיב הסובב אותנו. ננחה את רגלינו בארץ קדושה זו, ותחת השמיים השקטים והמסביב ליהנות מזמן איכות מלא במגעים טבעיים ונשים.

אחרי הטיול, נתכנס למפגש נשי מיוחד. שיח עמוק, עיסוק בתהליכי נשיות, וחיבור עמוק למידת הנשימה והתחושה במים הפנימיים.

לסיום היום, יחייב גם לטפל בעצמך. שיחת טיפול פרטית בתחום המסאז', הטיפוח והפינוקים באוהל הפינוקים, המוזערה והפרטית.

הולכות דרך במדבר
יוגה במדברהתמקדות
תרגולי יוגה בבוקרתרגולי יוגה באוויר הפתוח עם נוף המדבר המרהיב
טיולים רגליים באזורטיול רגלי באזור המדבר הישראלי
מפגש נשי איכותישיח עמוק וחיבור עם הנשימה הפנימית
טיפולים באהל פינוקיםתרגולים פרטיים בתחום המסאז' והפינוקים

תרבות בדואית במדבר

בפעילות תרבות בדואית שלנו, אנו מציעים לך חוויה ייחודית של מוסיקה ויצירה באוהל פינוקים לבן. באמצעות יצירה, אתה יכול להרפות מתוך שקט ולהיכנס לחוויות נפשיות עמוקות. אנחנו משקיעים מאמץ רב כדי ליצור באווירה החמימה והאווירה היחודית באוהל פינוקים לבן אווירת גשר בין המסורת העממית והנועזות המודרנית. כדי שתוכל לחוות את כל הייחודיות של רקעי התרבות שונים וליהנות משמעות מלאה מהפעילויות שלנו, אנחנו מוזמנים לחבר יחד איתך למסע של גילוי, חוות דעת ושמחה בעולם התרבות.

פעילויות תרבות בדואית

 • סדנאות מוזיקה עם מוזיקאים מובילים בתחום
 • סדנאות יצירה באמצעות מגוון טכניקות יצירה
 • הופעות מוזיקה חיות ומופעים תיאטרליים
 • שיחות על תרבות ואמנות
 • סיורים במדבר וביישוב המקומי

בעזרת פעילויות התרבות המרתקות שלנו, אנחנו מאמינים שאתה תוכל לחוות מרענן ולחדש את רוחך בסביבה ייחודית וקסומה. בוא והצטרף אלינו כדי ליצור רגעים מיוחדים של התנדבות ושמחה תוך כדי חוויות תרבות ייחודיות.

אירועתיאור
הופעה מוזיקליתהופעה מרגשת של מוזיקאים מובילים בתחום הדואי
סדנת יצירהסדנת יצירה שמטרתה לעורר את היצירתיות ולחדש את הרעיונות
שיח תרבותישיח עם אנשי תרבות מובילים

ברוח המדבר

נצליח לחוות את חיי היישוב המדברי ולהתנסות בסגנון החיים הייחודי של המדבר. זו ההזדמנות שלנו לעזוב את המרוץ מתוך היום-יום ולהתבודד, להשקיע בשקט ובשלוה, להיות עם התושבים המדבריים.

הסדנה תאפשר לנו לחוות את חיי המדבר מכל הזוויות, להתנסות בפעילויות אומנותיות ותרבותיות המבוססות על אמנות המדבר, תרבותו של עם היישוב המקומי והמסורתות שבה.

בסדנה, נשתתף בסדנאות אומנות, סדנאות ידע ופעילות סביבתית, בפגישות עם התושבים המקומיים ובטיולים בסביבת המדבר המדהימה. כל פעילות תובד היטב על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים אשר יתחילו אותנו בסודות ובאופן החיים המקומי ביותר.

מאמרים אחרונים >>

עוד מידע בנושא שעשוי לעניין אותך >>

תרגול יוגה בהריון

יוגה בהריון

תרגול יוגה במהלך ההריון הוא חיוני ובריא. תנוחות היוגה מגמישות את השרירים והמפרקים ומשחררות מתח

לקריאה »
אימון יוגה

אימון יוגה

אימון יוגה הוא משנה את הגוף והנפש. האימון כולל תרגול תנוחות יוגה, התבוננות בנשימה ומדיטציה.

לקריאה »