היכנסו לעולם של קונדליני יוגה – חוויה מרגיעה לנפש

מדריך קונדליני יוגה

קונדליני יוגה היא תרגול הממסך בין התודעה הרוחנית לבין התודעה הארצית. היא מתרכזת בהשקטת הפעילות המנטלית ומטרתה היא להביא יותר מודעות לכל דבר שנעשה. תרגול קונדליני יוגה יכול לחזק את מערכות הגוף והנפש ולהביא לריכוז מדיטטיבי ורגיעה. מתאימה לכל אדם בכל מצב פיזי, רגשי ומנטלי.

מדריך קונדליני יוגה
קונדליני יוגה

3 נקודות מרכזיות:

  • קונדליני יוגה היא חוויה מרגיעה המתמקדת בהשקטת הפעילות המנטלית.
  • מחזק את מערכות הגוף והנפש ומביא לריכוז מדיטטיבי ורגיעה.
  • תרגול קונדליני יוגה מתאים לכל אדם בכל מצב פיזי, רגשי ומנטלי.

מהי אנרגיית הקונדליני?

אנרגיית הקונדליני היא אנרגיה נפשית המתרוממת מהאגן למעלה בכיוון השדרה. היא מתוארת כאנרגיה אין סופית ורעילה שטמונה בכל אדם. בתרגול קונדליני יוגה, אנו משתמשים בתרגילים פיזיים, נשימה, מנטרות ומדיטציה כדי לעורר את אנרגיה הקונדליני ולחזק את המערכות השונות בגוף ובנפש.

אנרגיית הקונדליני היא אחת מהמרכיבים המרכזיים של קונדליני יוגה. התרוממות הקונדליני מאפשרת לנו להרחיב את התודעה ולנצל את הפוטנציאל הפנימי הגבוה שלנו. היא משפרת את הרוגע הפנימי, מרגיעה את הדיכאון ומקנה לנו רגיעה ושלווה. בתרגול קונדליני יוגה, אנחנו מזומנים את האנרגיה הקונדליני ומפשטים אותה במערכת הצ'אקרות על מנת לקרב אותנו לרוחניות.

משפיע עלתחושה/תוצאה
מערכת העצביםהרגעה, הקלה מסיכון לדיכאון ותחושות קושי
מערכת העיכולשיפור מערכתית, הקלה על לחץ ולחצים בבטן
לב וריאותשיפור תפקודים, הקלה על מתחים ולחץ בלב

אנרגיית הקונדליני היא טכניקה משולבת שמתבצעת במיוחד בקונדליני יוגה. באמצעות תרגול קונדליני יוגה, אנחנו מצליחים לעצב, לחזק ולאיזון את המערכות הפיזיולוגיות והמנטליות שלנו, ומתקרבים לרוחניות ולמודעות גבוהה יותר.

תרגול קונדליני יוגה מביא להבנה רחבה יותר של אנרגיית הקונדליני ומעניק לנו כלים לשיפור ולאיזון המערכות הפיזיולוגיות והמנטליות שלנו. אנחנו מזומנים למצב של רוחניות ותודעה עילאית, ומיוצרת בנו תחושה של רוגע ורוחניות.

המורכבות של הקונדליני יוגה

תרגול קונדליני יוגה הוא מערכת מרתקת המשלבת מגוון טכניקות כדי לחזק את הגוף והנפש. הקונדליני משתמש בתרגול אסאנות (תנוחות), מדיטציה, ומודרה (תרגילי נשימה) על מנת ליצור שלווה ורוגע פנימי. במהלך התרגול, מתאמצים לחזק את המערכות הפיזיולוגיות והמנטליות בגוף, כולל העצבים, מערכת העיכול ולב הריאות. התרגול גם משפר את הרוח הפנימית, מפתח ריכוז, ומביא לחשיבה חיובית.

בתרגול קונדליני ישנן מגוון עשיר של אסאנות, שמגוון היקף התנוחות שונה מתיקון לתיקון. התרגול מתחיל מתנוחות פשוטות וקלות ומתקדם לתנוחות מתקדמות ומאתגרות יותר. מדיטציה משמשת ככלי לשקיפות פנימית והרפיה ומביאה לרוגע ושלווה. שילוב התרגול באסאנות ומדיטציה מוסיף מימד רוחני לקונדליני יוגה, מעורר את המודעות המרוכזת ומחזק את היכולת לחשוב חיובי.

תרגול קונדליני יוגהעוצמההשפעה
אסאנותחיזוק הגוף והמערכות הפיזיולוגיותשלווה פנימית, רוגע
מדיטציההרפיה, ריכוז, התעוררות רוחניתחשיבה חיובית
מודרהשליטה בנשימה ואנרגיההקשבה לגוף ולרוח

באופן כללי, תרגול קונדליני יוגה הוא תהליך מרתק שמכוון ומעורר את עצמנו להתפתחות רוחנית וחיבור אישי. תרוממות הקונדליני מביאה ליצירתיות, רוחניות, והבנה מעמיקה של עצמנו והעולם שסובב אותנו. תרגול קונדליני יוגה מתאים לכל אדם, בכל שלב בחייו, ומציע ערך מוסף משמעותי לחיים היומיומיים שלנו.

קונדליני יוגה למתחילים

תרגול יוגה הוא דרך מרתקת ומועילה לחדש ולשפר את המצב הפיזי והנפשי שלנו. עבור מתחילים, קונדליני יוגה היא אחת מהתוכניות המומלצות ביותר.

מורים מנוסים ומוסמכים יכולים לשמש כמדריכים בתהליך של למידה ותרגול, ולהבטיח שאנו מבצעים את התרגול בצורה תקינה ובטוחה. בעזרת המדריכים, אנחנו מקבלים הנחיה יומיומית, בהתאם ליכולתנו הפיזית והמנטלית, וזה מאפשר לנו לתפקד ולהתקדם במהירות הנכונה.

תרגול קונדליני יוגה מתאים לכל אדם, בכל מצב פיזי ורגשי. במהלך התרגול, אנחנו פועלים בקפיצות מתחילת הדרך, מפתחים יכולות חדשות ומתקדמות, ומתקרבים לרמות מתקדמות של רוחניות והכרה עצמית. זהו תהליך מרתק שבו כל אדם מוזמן להתפתח בצורה אישית ולגלות את הפוטנציאל האדיר שלו בתוך מסגרת היוגה.

היתרונות של תרגול יוגה עבור מתחילים
שיפור הגמישות והעוצמה הגופנית
התרוממות הרוח הפנימית והרוגע המנטלי
שיפור החשיבה והריכוז
הכרה והשגת מטרות אישיות ורוחניות

היבטים נוספים של יוגה

ישנם היבטים רבים ביוגה שמשפיעים באופן חיובי על חיי היומיום שלנו. התרגול של יוגה משתלב עם מגוון של הרקמות ותחומים, ומאפשר לנו להיות ממוקדים, רגועים ומבודדים מהמולת היומיום המטורף. יוגה מציעה לנו תזונה צמחונית או טבעונית, המבוססת על איכויות בריאותיות ואקולוגיות. תזונה כזו מחזקת את המערכת החיסונית, משפרת את פעילות המוח ומספקת לנו אנרגיה לפעילות היום-יומית. בנוסף, יוגה שואפת להביא לשפע, נקיון ורוחב של יישוב, ולרגעים של שלווה ואיזון.

הערך הרפואי של היוגה כל כך גבוה שהגיע לכך שמקומות מרכזיים מוסמכים מציינים אותה כתרופה אלטרנטיבית למערכת הבריאות. יכולתה להקל על מגוון רחב של בעיות רפואיות בכל הקשור למערכת הגוף והנפש, תוך שמירה על חיי היומיום של המתרגלים. אנשים רבים מתמודדים עם מחלות כרוניות, כאבים נוספים ותסמינים שונים. לכן, יוגה מספקת פיתרונות לשחרור מהם ומסייעת להפוך את חייהם למלאי תקווה, שלווה ואור.

יש לזכור כי יוגה היא קרן תרבותית עתיקה, המציעה אומנויות וטוכנולוגיות מצוינות. בראש הקרן זו נמצאים המורים והמסורות שלהם. על ידי תרגול היכולות המעולה האלה, ניתן להשפיע בחיי היומיום שלנו ולהתממש באופן מלא. תרגול יוגה הוא חוויה מרגיעה שמעניקה לנו שקט ופנינה, ומסייעת לנו להתמודד עם רמות הלחץ המתמידות שבחיים המודרניים.

בנוסף, יוגה מביאה איתה את מיטב הידע והאמונות של תרבויות מגוונות ברחבי העולם. התרבויות השונות מעניקות לנו כלים והבנה מעמיקה של העולם הפנימי שלנו. התרבות המזרחית, למשל, מכילה את המורשת הבודהיסטית והמורשת ההינדית. המורשת הבודהיסטית וההינדית, ביניהם, שהקודמת להם, משפיעה על התרוממות שלנו ומסייעת לחזק את המערכות שלנו.

התרומות הנוספות של יוגההערך הרפואי של יוגה
תזונה צמחונית/טבעוניתתרופה אלטרנטיבית למערכת הבריאות
היגיינה טובהטיפול במחלות רפואיות
רפואה אלטרנטיביתשחרור וריפוי מגוון תסמינים
חשיבה חיוביתהתמודדות עם כאבים ומחלות
טכניקות של טרנספורמציההפגת לחץ ודיכאון

המורה הרוחני יוגי בהג'אן

בעשור ה-60 של המאה ה-20, הביא המורה הרוחני יוגי בהג'אן את תרגול קונדליני יוגה למערב. המורה הרוחני יוגי בהג'אן היה סנט הזארה סינג, המציא בעצמו את התרגול וההבנה המתקדמת של הקונדליני יוגה. עם השנים, תרגול הקונדליני יוגה מתקדם ומתרחב במערב ומשותף על ידי רבים. בהג'אן נמסר העניין בתרגול הקונדליני יוגה גם למורים אחרים, וכך נוצרו השפעות מורים רבים ומסורתות שונות של יוגה.

מורים רוחנייםמסורות יוגיות
סנט הזארה סינגתרגול הימאליה
Swami Dev Murtiתרגול הבודהיסטית

תרגול קונדליני יוגה מושפע מהשפעות מורים רבים בהג'אן וכולל את הדהרמה הסיקהית וכלים אחרים שעוזרים לחזק ולאיזון את המתרגלים. המורה הרוחני יוגי בהג'אן הביא למערב תודעה עשירה ואהודה של התרגול הקונדליני והתרומותיו הרוחניות והפיזיות. תרגול הקונדליני יוגה מסייע למתרגלים להתפתח ברוח רעננה ולשפר את עצמם בכל היבטי החיים.

יוגה בודהיסטית

תרומות המורה הרוחני יוגי בהג'אן לתרגול הקונדליני יוגה מאוד משותפות עם התרגול הבודהיסטי. למורה נדרש רוח רעננה שבעזרתה הוא מוביל את המתרגלים לסולם התרגול, והמתרגלים מקבלים תרגול יוגה בהוראת המורה הבודהיסטי. יוגה בודהיסטית מתרכזת בדרך החידות והקשיים של הבודהיסטים ובהבנה העמוקה של עקרונות תודעת האנוכיות והאפיליה.

יוגה בהג'אן

תרגול קונדליני יוגה הוא יציב, מרגיע ומעניק למתרגלים את היכולת לתקשר עם עצמם ועם הפנימיות הרוחנית שלהם מחדש. המורה הרוחני יוגי בהג'אן סייע בהעברת התרגול למערב ובהבנת מסורת הקונדליני יוגה. הודות לתרגול הזה, רבים מתרגלים מזומנים למערכת המורכבת והעשירה של הידע הרוחני המקודם והנצרר בתכלית.

התרוממות הקונדליני למערכת הצ'אקרות

תרוממות הקונדליני אינה משפיעה רק על התודעה הרוחנית שלנו, אלא גם על מערכת הצ'אקרות שבגוף. מערכת הצ'אקרות היא מערכת של ערוצים אנרגטיים של נשמתנו. תרוממות הקונדליני מעוררת ומשפרת את התנועה האנרגטית במערכת הצ'אקרות, כולל את הצ'אקרות העליונות והתחתונות. דרך תרוממות הקונדליני, אנחנו משפרים את איזון הצ'אקרות בגוף ומקרבים אותנו למצב של אנרגיה מדיטטיבית.

מערכת הצ'אקרות משפיעה על מערכות הגוף הפיזיולוגיות והמנטליות שלנו. כל צ'אקרה מתנהלת על פי התרוממות הקונדליני ומהווה כנף משמעותית בתהליכי האנרגיה בגוף. בתרוממות הקונדליני בצ'אקרה התחתונה, אנחנו משפיעים על התודעה הרגשית והפיזית שלנו. בעוד שבתרוממות הקונדליני בצ'אקרה השישית, אנחנו מתרכזים בהתרכבות הנפש הרוחנית וביכולת לנבואה. התרוממות בצ'אקרות רגישות זו לזו, והן משתלבות בתהליכי הקונדליני כדי ליצור איזון רוחני ותודעתי משופר.

צ'אקרהתיאורתרוממות קונדליני
צ'אקרה הבסיס (מולאדהרה)הצ'אקרה התחתונה, מוקדת בנושאים כמו התדרים הבסיסיים, האיזון הגופני, הנישואין, והתחיה.תרוממות הקונדליני בצ'אקרה הבסיס משפיעה על התודעה הרגשית והפיזית, מתקנת פחדים וחרדות, ומפתחת איזון רוחני ופיזי.
צ'אקרה העולה (סוואדיסתאנה)הצ'אקרה הביניים, מקושרת לערוץ האנרגיה שמתקשר בין עצם החומרי לשיטת הניצוץ הרוחנית בגוף.תרוממות הקונדליני בצ'אקרה העולה משפיעה על התמצית והחידוש הרוחני, מחזקת תודעה גבוהה והקרבה לנבואה.

התרוממות הקונדליני במערכת הצ'אקרות היא חלק חשוב מתרגול הקונדליני. היא מסייעת ליצירת איזון רוחני ותודעתי, מתקנת פערים אנרגטיים בגוף ומגבירה את התודעה הרוחנית שלנו. בזכות התרוממות הקונדליני, אנחנו מתקרבים למצב של רוחניות גבוהה ואיזון פנימי משופר.

התרוממות הקונדליני על פי הצ'אקרות

תרוממות הקונדליני משפיעה על הצ'אקרה התחתונה, מאתגרת ומעוררת את התודעה הארצית שלנו. זהו האזור שבו מתמוססות התאות החיוניות הפיזיות והתשוקות הבסיסיות. במהלך תרוממות הקונדליני, אנו מעוררים את האנרגיה החיונית שנמצאת בצ'אקרה זו, מאזנים אותה ומשפרים את התודעה הסינגולרית שלנו. הקונדליני מאפשר חיבור עם האנרגיה המאפיינת את הרצון להימנע מכאב ולהתרחק מחוויות שליליות.

תרוממות הקונדליני בצ'אקרה שנייה מעוררת את הרגשות האם והנשיות, ומשפיעה על היכולת שלנו להתקשר ולהתייחס לאחרים ברגישות ואהבה. הקונדליני בצ'אקרה שלישית נוגעת בחזון ויצירתיות, מאפשרת תודעה עילאית וקישור לחוויות רוחניות מתוך תחושת טהרה ושלמות.

תרוממות הקונדליני ניתנת למימוש דרך תרוממות הפסיכיות והתודעה הרוחנית שלנו. תרוממות הקונדליני מציבה אותנו במצב מודע מרוחני, ומסייעת לנו לחיות בנוכחות מלאה ברגע הזה. החיבור לאנרגיות הקונדליני מאפשר לנו להתרחק מהשפעות שליליות ולחזק את הרגשות החיוביים והמודעות הרוחנית שלנו.

קישור בין התרוממות הקונדליני לרוחניות ותודעה עילאית

תרוממות הקונדליני מעוררת אנרגיות מרוכזות שבגוף, ומאפשרת לנו להתמקד ולשרוד כל רגע אחד באופן מלא וממוקד. המודעות המתרוממת מאפשרת לנו להתחבר לתודעה העליונה שלנו ולחיות מתוך חוויות רוחניות מעולות. כאשר אנו מתרוממים באמצעות הקונדליני, אנו מתקרבים לרוחניות ולתודעה עליונה המאפשרת לנו להתרחק מהלכלוך הרגשי ולחיות בתחושת ייחודיות ושלווה.

צ'אקרהמאפיינים
צ'אקרה ראשונה – מולדתאנרגיה ייחודית, רגישות עצמית, תחושת ביטחון בעצמך
צ'אקרה שנייה – שפת אהבהאהבה עצמית, חיבור רגשי, יכולת להתייחס לאחרים
צ'אקרה שלישית – שקד רוחניחזון, יצירתיות, קישור לחוויות רוחניות

התרוממות הקונדליני ומדיטציה

מדיטציה היא כלי חשוב בתרגול קונדליני יוגה שמאפשר לנו לעצב את מציאותנו הפנימית ולקבל שלווה ורוגע. במהלך מדיטציה קונדלינית, אני מתרכז ומתרגמן את המחשבות והרגשות שלי, מתווכת בעזרת הנשימה, ומגיע לרוגע הפנימי. זהו זמן שבו אני מבין את מציאותי בלבד, ללא השפעות חיצוניות. באמצעות מדיטציה, אני מקבל גישה לתודעה העילאית שבי. כך, אני יכול להתרומם מעבר למציאות המוכרת ולחזק את חיבורי הרוחניות שלי.

מדיטציה מאפשרת לי גם לשקם ולאזן את מערכותי הפיזיולוגיות והנפשיות. במהלך התרגול, אני מתמקד בנשימה עמוקה ומביטה בתנוחות הגוף המניבות אותי לרוגע ולאיזון. כשאני מתרגל מודרה עם מדיטציה, אני מביא את המחשבה לפוקוס הנכון ומרגיע את המערכת העצבית שלי. כתוצאה מכך, אני מרגיש מרוכז ומרגיע, ואני מניח שוב על החיים ועל האירועים שמתרחשים בידינו.

המדיטציה הקונדלינית מציעה לי גם את הזמן לחשוב על דברים עמוקים ומודעים. היא מאפשרת לי למצוא בתוכי תשובות, תכנון והבנה עמוקה יותר של העצמיות שלי. כשאני מתרגל מודרה ומדיטציה, אני מתרכז בשאלות החיים המרכזיות שלי ומקבל פתרונות ברורים ומודעים. המדיטציה מאפשרת לי לשקול אירועים ומצבים מרובים ולקבל הבנה מעמיקה ויותר מודעת לנפשיות שלי. זהו זמן שבו אני מתרגש על דברים עמוקים שלא תמיד אני מצליח להעצים בחיי היומיום.

טיפול קונדלינימדיטציה
חיבור לתודעה העילאיתשקיפות ושלווה פנימית
איזון חייםריכוז ופוקוס
חשיבה עמוקה ומודעתהבנה מעמיקה ויותר מודעת

מסקנה

יוגה קונדליני היא חוויה מרגיעה שמאזנת את הנפש ומעוררת אנרגיות חיוביות. בתרגול קונדליני יוגה, אנחנו מזומנים למצב של רוחניות ותודעה עילאית, כך שאנחנו מקרבים את עצמנו לנבואה וליצירתיות. תרגול קונדליני יוגה הוא חוויה מרגיעה שמאזנת את הנפש ומעוררת אנרגיות חיוביות.

תקווה רבה נובעת מהתרגול המתמיד והממושך של קונדליני יוגה. תרגול קונדליני יוגה מזומן את הפוטנציאל הרוחני שלנו ומקרב אותנו לנבואה וליצירתיות. תרגול זה מאזן את הנפש ומעורר אנרגיות חיוביות, משפיע על הרוגע הפנימי ומשפר את הרוגע הפנימי שלנו. תרגול זה הוא חוויה מרגיעה שמחזקת את העצמה ומעוררת את הרוגע הפנימי.

לסיכום, יוגה קונדליני היא תרגול המעניק לנו את הכלים להתפתחות רוחנית וליצירה מחודשת מתוך התודעה. תרגול זה מאפשר לנו להתחבר לפוטנציאל הרוחני הפנימי שלנו ולגעת מקרוב את הרוחניות והיצירתיות שבתוכנו. עם תרגול קונדליני יוגה, אנחנו מתחברים לשפע של רוחניות ויכולת יצירתית.

שאלות נפוצות בנוגע ליוגה קונדליני

מה זה קונדליני יוגה?

קונדליני יוגה היא תרגול המתמקד בהשקטת הפעילות המנטלית והתרוממות האנרגיה הנפשית הקודמת מהאגן למעלה. המטרה היא להביא יותר מודעות לכל דבר שנעשה. תרגול זה מתאים לכל אדם בכל מצב פיזי, רגשי ומנטלי.

מה זה אנרגיית הקונדליני?

אנרגיית הקונדליני היא אנרגיה נפשית המתרוממת מהאגן למעלה בכיוון השדרה. זו אנרגיה אין סופית ורעילה שטמונה בכל אדם. תרגול קונדליני יוגה מכוון לעורר את אנרגיה הקונדליני ולחזק את המערכות השונות בגוף ובנפש.

מה מורכבות הקונדליני יוגה?

תרגול קונדליני יוגה מורכב מתרגול פיזי של אסאנות (תנוחות), טכניקות נשימה (פרנימות), מודרה (תרגילי נשימה) ומדיטציה. בתרגול מוחזקות המערכות הפיזיולוגיות והמנטליות של הגוף, כגון העצבים, מערכת העיכול, לב הריאות ועוד. תרגול זה משפר את הרוח הפנימית, מאיץ את המוח, מפתח ריכוז ומביא לחשיבה חיובית.

האם קונדליני יוגה מתאימה למתחילים?

כן, קונדליני יוגה מתאימה גם למתחילים. מומלץ לתרגל תחת מורים מנוסים על מנת להבטיח שהתרגול יתבצע בצורה תקינה ובטוחה. יש בתרגול משהו עבור כל אדם, בכל מצב פיזי, רגשי ומנטלי. מדריכים מוסמכים יכולים להכווין את המתרגלים ולהבטיח שהתרגול יתבצע בצורה תקינה ובטוחה.

מהם היבטים הנוספים של יוגה?

יוגה היא דרך וסגנון חיים שכולל היבטים רבים. בין היבטי התרגול של יוגה ניתן למצוא תזונה צמחונית/טבעונית, היגיינה טובה, רפואה אלטרנטיבית, חשיבה חיובית וטכניקות של טרנספורמציה. יוגה מסייעת ביציבה הפנימית, בצמצום רמות הלחץ והדיכאון, ומעניקה רגיעה ושלווה לנפש.

מי הוא המורה הרוחני יוגי בהג'אן?

המורה הרוחני יוגי בהג'אן הוא סנט הזארה סינג (Swami Dev Murti). הוא ביא את תרגול קונדליני יוגה למערב בשנות ה-60. מתרגולי הקונדליני יוגה מושפעים מהמורים והמסורות השונות של מורים ליוגה מהג'אן וכוללים את הדהרמה הסיקהית וכלים אחרים שעוזרים לחזק ולאיזון את המשתתפים.

מהן ההתרוממויות של הקונדליני למערכת הצ'אקרות?

התרוממות הקונדליני מתרחשת במערכת הצ'אקרות, הערוצים האנרגטיים המרכזיים שלנו. תרוממות הקונדליני מעוררת תנועה אנרגטית טרנספורמטיבית במעלה הצ'אקרות, ומאזנת את המערכת הצ'אקרות כולה. התרוממות הקונדליני מועילה למערכות הפיזיולוגיות והמנטליות ויכולה להביא להתרוממות רוחנית ומדיטטיבית.

האם קונדליני יוגה מתיימרת עם מדיטציה?

כן, בתרגול מדיטציה של קונדליני יוגה, אנחנו מתרכזים ומרוחמים את התודעה, מקשיבים לתודעה הפנימית ומשפרים את הרוגע הפנימי. המדיטציה מחזקת את תהליכי החשיבה והרגשות החיוביות.

מהי המסקנה מתרגול קונדליני יוגה?

תרגול קונדליני יוגה הוא חוויה מרגיעה שמאזנת את הנפש ומעוררת אנרגיות חיוביות. היבט הרוחני והמדיטטיבי של התרגול מסייעים בהתפתחות רוחנית ויצירתית, ואף מביאים לתקווה רבה. התרגול המתמיד והממושך של קונדליני יוגה משפר את צריכת הנשימה, היכולת המנטלית והרגשית, ומעניק תחושה של שלווה ויכולת להתמודד עם האתגרים היומיומיים.

מאמרים אחרונים >>

עוד מידע בנושא שעשוי לעניין אותך >>

תרגול יוגה בהריון

יוגה בהריון

תרגול יוגה במהלך ההריון הוא חיוני ובריא. תנוחות היוגה מגמישות את השרירים והמפרקים ומשחררות מתח

לקריאה »
אימון יוגה

אימון יוגה

אימון יוגה הוא משנה את הגוף והנפש. האימון כולל תרגול תנוחות יוגה, התבוננות בנשימה ומדיטציה.

לקריאה »