אודות MyogaGym

MyogaGym, המרכז לכושר גוף ונפש
בmyogagym תוכלו למצוא את השילוב המושלם של פעילות גופנית מעולם הכושר והפיטנס עם פעילות רוחנית והוליסטית. מערכת שעות מגוונת עם שיעורי יוגה משיטות שונות ושעורי פיטנס מגוונים וכמובן חדר כושר מקצועי באווירה אינטימית,  השעורים מועברים על ידי מורים מצוינים ומקצועיים.
אנחנו שומרים על קשר, גם שההתמדה באימון ובהגעה קצת מתרופפת, ודואגים להחזיר אותך להתאמן!
אנחנו בMyogaGym כתמיד עומדים לשירותכם בכל שאלה, הכוונה וייעוץ.

הפעילות
בMyogaGym פועל צוות מורים מובחר, בעל ידע רב וניסיון עשיר. מערכת שעות ובה מגוון רחב של שיעורי יוגה מכל האסכולות כגון: ויג’נאנה יוגה, איינגר יוגה, אשטנגה יוגה,  ויני יוגה, קונדליני יוגה ועוד, שיעורי פילאטיס, עיצוב וחיטוב, פלדנקרייז, מדיטציה  ועוד.
כמ וכן סדנאות והרצאות בתחומי הכושר והגופנפש מועברות ע”י מורים ומרצים מקצועיים מהארץ ומהעולם.

בMyogaGym הוקם מרכז הכשרות מקצועיות המאגד כ 5 קורסים מעמיקים ומרתקים במגוון תחומים.

המייסדים
מרכז MyogaGym הוקם ע”י דוד ומירי עיני, זוג אנשי עסקים, שעברו יחד תהליך משמעותי של שינוי, כשהחליטו לשלב בין אורח חיים תובעני ואינטנסיבי ובין דרך היוגה והכושר. השינוי גרם להם לרצות לחלוק את מה שגילו עם אחרים. הם החליטו להקים מרכז מקצועי, שיעניק לכל אדם הזדמנות לשפר את איכות חייו.

החזון
המציאות היומית שבה אנו חיים היא מהירה, הישגית, תחרותית ותובענית. בסופו של יום אנו מתכנסים לתוך עצמנו ולא תמיד מוצאים את היכולת להגיע לשלווה. החוויות שעברנו מסעירות מדי, מתסכלות לפעמים, ומקשות עלינו להמשיך לתפקד מתוך שמחה.
מרכז MyogaGym מספק פינה שקטה, שבה אפשר להירגע ולהיטען במרץ ובכוחות מחודשים.

משאלתנו היא לחשוף כל אדם באשר הוא לעולם של בריאות, הוליסטי, מאוזן, ללא תחרות ועם המון הקשבה.
MyogaGym מהווה דלת לעולם קסום של אורח חיים בריא, מפתח ומאוזן.

איפה אנחנו נמצאים?
myogagym ממוקמת במזרח כפר סבא – באזור התעשייה של כפר סבא, רח’ התע”ש 11, בצמוד ליציאה מהכבישים החדשים 531 וכביש 40 , קרוב להוד השרון. במרחק 10 דקות נסיעה ממחלף מורשה / 10 דקות ממחלף ירקונים, ניתן להחנות בחניה הציבורית הצמודה לבנין של מיוגה (מדרום), ללא עלות לתושבי כפר סבא ולמי שאינו תושב עד השעה 17:00

20 דק’ הליכה מתחנת רכבת כפר סבא.
ניתן להגיע למיוגהג’ים גם באוטובסים, מהתחנה המרכזית כפ”ס יש לקחת את קו 2 לאזור התעשייה.

 ברוכים הבאים!!!