קורס מורי יוגה – הכשרת מורי אשטנגה יוגה

קורס מורי אשטנגה יוגה- כפר סבא בהדרכת רינת ריינה  ע”י ארגון מדריכי היוגה 

קורס מורי  יוגה מיועד להסמיך תלמידים להיות מדריכי יוגה בשיטת אשטנגה יוגה, ולמתרגלים וותיקים המבקשים להעמיק את ידיעותיהם ביוגה. התלמידים ילמדו כיצד תרגול אסאנות, פרניאמה (תורת הנשימה), אנטומיה פיזיולוגיה ולימודי פילוסופיה מקנים התבוננות מעמיקה אל יוגה כדרך חיים. תרגול האסאנות יהיה הסדרה הראשונה של אשטנגה יוגה. המתרגל ילמד לבצע ולהורות את הסדרה ללא גרימת נזק או סכנה בריאותית. החוויה לאורך תקופת זמן של שנתיים תייצר מקום בטוח ותומך לתהליך טרנספורמטיבי של צמיחה אישית וגדילה. כך, יתאפשר למורים שבדרך ללמד מתוך אהבת האדם אושר ושימחה.
ביום שני ה 9.7 בשעה 11 מתקיים במיוגהג’ים מפגש מבוא לקראת הקורס! מוזמנים להגיע לפגוש את רינת, להתנסות באימון ולשמוע ממנה על אופי הקורס, הדרישות ויתר הפרטים! יש להרשם מראש. 
הטבה של 26 כניסות שנתיות לשעורי יוגה במיוגה במהלך הקורס להכשרת מורי יוגה 
stam-picלקבלת תוכנית הקורס ומחירון:

שם: דואר אלקטרוני: טלפון:

 

רינת ריינה – מורה בכירה לאשטנגה יוגה, מלמדת יוגה למעלה מ15 שנה. קורס הבא יהיה קורס מורים מספר 8 אותו רינת פותחת!
רינת למדה אצל גרהאם וליאוני מאוסטרליה, גו’נתן פישר, שמעון בן אבי , מירי וגילי חרובי דר שנקנאריינה ג’ויס מהודו ומורים נוספים.
מטפלת מוסמכת בתאי יוגה תרפי על ידי אלפונס טרשל. רינת ריינה הינה עורכת דין בהכשרתה האקדמאית.

קורס מורי יוגה – מדוע במיוגהג’ים ?

הקורס שלנו הינו קורס אינטימי עם 8-15 משתתפים ומשתתפות, בשנה הראשונה רינת מתמקדת בהוראת הסדרה הראשונה, לצד לימודי ישורת ודיוק של התנוחה, על מנת להמנע מפציעות.
כל מי שמעוניין להעמיק את האימון האישי שלו או להפיץ את בשורת היוגה,  מוזמן להגיע אלינו לעבור את קורס מדריכי יוגה המקצועי וייחודי בשיטת אשטנגה יוגה.
כחלק ממסגרת הקורס כל משתתף זכאי ל26 שיעורים במיוגהג’ים למימוש במהלך שנת הלימודים והכי חשוב, יש לכל אחד הזדמנות לעבוד במיוגהג’ים לאחר סיום הקורס במיוגהג’ים מגוון שיעורים רחב והזדמנות מיוחדת לפתיחת חלון הזדמנויות 

נושאי הקורס: תרגול האסאנות של הסדרה הראשונה ( שנה א, סדרה 2 שנה ב) \ עקרונות הנשימה ופראניאמה \ בנדות וקריות \ עקרונות הויניאסה \ דרישתי \ שיטות ומתודיקת הוראה \ אנטומיה \ פיזיולוגיה \ פתולוגיה של התנוחות \ איורוודה ותזונה \ מדיטציה \ פילוסופיה \ סוטרות \ העשרה בתחומים נוספים כגון: תאי יוגה תרפי. 

 

להמלצות של תלמידים : 
המלצה של רותי אריאלי-

המלצה של יותם אגם –

 

 

אודות מיוגהג’ים

מיוגהג’ים- מרכז מודרני העוסק בתחום הכושר הגוף והנפש. במרכז מגוון שעורים – שיעורי פיטנס שונים ושיעורי יוגה מאסכולות שונות. כמו כן, שעורי פילאטיס, פלדנקרייז, מדיטציה, שיעורי סיבולת לב ריאה: עיצוב וחיטוב, זומבה ועוד. בנוסף חדר כושר חדיש ומודרני באווירה אינטימית ומשפחתית. באקדמיה של מיוגה מתקיימים קורסי הכשרה למטפלים בשיטות שונות וקורסי הסמכה למקצועות ההוראה: קורס מורים לאשטנגה יוגה, קורס יוגה נשית, תאי יוגה תרפי, קורס העמקה בויגנאנה יוגה. הקורסים מועברים ע”י מיטב המורים והמרצים המקצועיים בארץ המוכרים בעולם. מיוגהג’ים ממוקמת  בכפר סבא ברחוב התע”ש 11 (אזור התעשייה). גישה נוחה וחניה חינם
לפרטים נוספים טלפנו- 09-7682000