סבב מורים אשטנגה

סבב מורים אשטנגה

בכל שבת יתקיים שעור אשטנגה על ידי מורה אשטנגה מתחלף

רשימת המורים :

יורם עידן מתרגל ולומד יוגה משנת 2002, תלמידם של רינת ריינה, איתן ויגודזקי ואייל צ’חנובסקי. נתיב האשטנגה יוגה הוא מקום לחקירה ולימוד פנימי, כדרך חיים של פתיחות וקבלה. מתוך התרגול הזורם והדינאמי עם תשומת הלב לנשימה ולגוף גדל שקט נעים. אל היוגה נחשפתי בהודו ותרגלתי שיטות שונות, ולאט לאט גיליתי את הרבדים העמוקים של האשטנגה והבנתי שליוגה יש הרבה מה להציע מעבר לתרגול הגופני. דרך החיים של היוגה יכולה להוסיף לכל אדם בכל שלב בחייו, נאמר בכתבים ש “יוגה היא השקטת תנודות התודעה” ומתוך שקט זה ניתן למצוא ריכוז. שלווה ואושר, אהבת האדם וקבלת העצמי.

שי נבנהויז אהבה ממבט ראשון ,כך אפשר לכנות את שיעור היוגה הראשון שלי. זה היה בשנת 1995 באולם קטן בקומה השנייה של בית בעיר לה שבצפון הודו . החוויה הייתה כמו להגיע הביתה, מפגש עם החדש אבל עם זאת הכול כך מוכר, עם המורכב אך גם הפשוט, המובן אך העלום . במהלך השנים תרגלתי סגנונות שונים עם מורים שונים ,בארץ ובחו”ל . מחוויית התרגול התעוררה בי התשוקה להיות מורה ליוגה . אני בוגר בית הספר ליוגה של שמעון בן אבי, מבכירי המורים בארץ לאשטנגה ויניאסה. בוגר קורס יוגה תרפיה בהנחיית ד”ר גיל זולברג.

ליבי גור מורה מוסמכת ל”אשטנגה ויניאסה יוגה”. (קורס מורים שמעון בן אבי)
מתרגלת ולומדת יוגה משנת 2003 . סטודנטית לפילוסופיה והיסטוריה. בוגרת לימודי רפואה סינית ,השתלמה במשך השנים בזרמי יוגה נוספים בארץ ובחו”ל,(ויג’ננה, yogaworks,איינגר) עם מורים אשר מהווים בשבילה הכוונה והשראה גדולה לתרגול האישי, כמו גם, הענקת המסורת לאחרים להעמיק בדרך היוגה. ליבי ,משלבת את הוראת היוגה עם טכניקות נוספות(כגון”focusing”, אימון פונקציונאלי,ועוד) להעצמת החיבור לחוכמת הגוף , והעשרת התנועה האינטואיטיבית הפנימית שקיימת בכל אחד ואחד מאיתנו